Odnośnik to strony ENTIANA na Facebook
Odnośnik do strony ENTIANA na Instagramie

Odwiedź nas na Facebooku!

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszej strony. Prezentujemy tam na bieżąco nowe wzory i nietypowe realizacje, a także co jakiś czas korzystne promocje lub konkursy :)

Szukasz inspiracji jak ciekawie wkomponować nasze produkty w wystrój? Zobacz przygotowane przez nas aranżacje! 

Śledź nas na Instagramie!

Kontakt

ENTIANA

ul. Odrzańska 13/28  Kraków

30-408, woj.małopolskie

tel. 692041879,

email: kontakt@entiana.pl

ENTIANA

Dekoracje drewniane i płaskorzeźby na ścianę

Projekty ozdób z drewna na zamówienie

Obok realizacji ozdób według gotowych wzorów, możemy zaprojektować dla Państwa coś zupełnie nowego, dostosowanego do Państwa oczekiwań. Tworząc dekoracje na zamówienie, nie stawiamy zasadniczo żadnych ogólnych ograniczeń i będziemy się starać zrealizować każdy pomysł, jeżeli tylko będzie leżał on w zasięgu naszych możliwości. Dla tego typu zleceń wycena jest zależna od stopnia skomplikowania projektu do wykonania oraz trudności jego realizacji.

Możemy również dostosować zaprezentowane przez nas dekoracje drewniane do Państwa indywidualnych potrzeb. Począwszy od dodania grawerowanych napisów, utworzenia kompozycji z istniejących wzorów na blacie drewnianym lub półce, połączenia motywów z kilku projektów, przez częściowe zaprojektowanie nowych elementów na istniejącym wzorze, na wszelkich innych adaptacjach naszych prac kończąc. Sposobów na dokonanie takich zmian jest bardzo wiele, dlatego przed realizacją zamówienia każdą z nich oceniamy i wyceniamy oddzielnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się w sprawie nawet najbardziej nietypowych pomysłów!

KONTAKT

REALIZACJE