Odnośnik to strony ENTIANA na Facebook
Odnośnik do strony ENTIANA na Instagramie

Odwiedź nas na Facebooku!

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszej strony. Prezentujemy tam na bieżąco nowe wzory i nietypowe realizacje, a także co jakiś czas korzystne promocje lub konkursy :)

Szukasz inspiracji jak ciekawie wkomponować nasze produkty w wystrój? Zobacz przygotowane przez nas aranżacje! 

Śledź nas na Instagramie!

Kontakt

ENTIANA

ul. Odrzańska 13/28  Kraków

30-408, woj.małopolskie

tel. 692041879,

email: kontakt@entiana.pl

ENTIANA

Dekoracje drewniane i płaskorzeźby na ścianę

Nasze realizacje

Na tej stronie mogą się Państwo zapoznać ze zdjęciami naszych realizacji, do czego oczywiście gorąco zachęcamy. Staraliśmy się przedstawić naszą ofertę w sposób możliwie jak najbardziej kompleksowy, dlatego prezentujemy zarówno niesamowicie klimatyczne płaskorzeźby drewniane na ścianę, jaki i misternie zdobione blaty oraz zegary. Jesteśmy dumni z każdego z naszych dzieł!

Warto w szczególności zwrócić uwagę na rzeźbione ramy drewniane na obraz, które wprost oszałamiają precyzją wykonania. Bardzo dużą popularnością wśród Klientów cieszą się ponadto bogato zdobione krzyże oraz płaskorzeźby z wizerunkami Świętych - idealne nie tylko do własnego domu, lecz również na prezent.

Chętnie zaprojektujemy dla Państwa również innego rodzaju ozdoby z drewna  możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone! Zapraszamy do kontaktu!